do listy ofert

Management Consulting Assistant

Praca biurowa | Poznań, wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, wielkopolska

obowiązki:

  • Opracowywanie strategii oraz działań projektowych w wybranych obszarach biznesowych;
  • Prowadzenie i moderacja spotkań projektowych oraz strukturyzowanie pracy członków zespołu;
  • Przeprowadzanie analiz i przygotowywanie zestawień dla Zarządu w związku z toczącymi się projektami;
  • Przedstawianie rekomendacji odnośnie najlepszych praktyk i rozwiązań usprawniających procesy biznesowe;
  • Bieżąca współpraca z Zarządem Spółki oraz kluczowymi managerami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Zarządzanie lub Ekonomia), mile widziane MBA;
  • Kilkuletnie doświadczenie (min. 3-5 lat) na stanowisku o charakterze doradczym/wdrożeniowym w dużych firmach konsultingowych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą oraz projektami;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny);
  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz wywierania wpływu;
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność rekomendowania rozwiązań;
  • Samodzielność oraz umiejętność dostosowywania się do szybko zmieniającego się środowiska;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole;
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel oraz Power Point).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
  • Realne możliwości rozwijania kariery zawodowej w firmie będącej liderem na rynku;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe
  • Dowóz do pracy

Jesteś zainteresowany ofertą?

Aplikuj przez poniższy formularz lub prześlij swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@lisner.pl Pamiętaj aby w swoim CV uamieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).